Szakács , szakácssegéd

  • Cég neve

    Májgombóc Kft.

  • Munkavégzés helye

    1045 Budapest, Pozsonyi utca 4/F.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ételek időbeni elkészítése , megfelelő minőség mellett
Anyagnorma szerinti étlapon szereplő ételek elkészítése
Tisztaság megtartása és folyamatos biztosítása
Segéd vagy segédek irányítása
Alapanyag tárolásának megfelelő szabályok szerinti biztosítása
Haccp betartása

Elvárások

- Pontosság
- Megbízhatóság
- Káros szenvedélyektől mentes
- Jó kedv és tisztelet a kollégákkal
- Szakmai tapasztalat (Magyaros ételek előny)
- Igényesség a munkádra és a környezetedre
- Gépek és eszközök megfelelő használata és megóvása

Előnyt jelent

- Magyaros ételek ismerete
- Ha dolgozott már Foodorával és vagy Wolttal
- Vidámság és őszinteség
- Terhelhetőség és stressz kezelő képesség
- 1-2 embert tudsz irányítani

Amit kínálunk

- Összetartó Jó csapat
- Forgalom növeléssel , bónusz
- Kicsi könnyen átlátható konyha
- Étkezés , kávé , szóda
- Stabil fizetés hetente

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Éttermünk újpesten található , magyaros étlappal esetenként hétvégi ajánlattal működik , forgalmunk 60-70 %a kiszállításból termelődik a Foodorán és a Wolton keresztül. Itt a gyorsaságnak és az előre gondolkodásnak fontos szerepe van. Helyileg kevés asztallal működő de barátságos hely vagyunk jelenleg nő a forgalmunk és ezért is szeretnénk a kicsi csapatunkat bővíteni.

önéletrajz küldése , 1 hónapnál nem régebbi főtóval. Telefonszám és hogy mely időpontokban lehet hívni kérjük legyen feltüntetve. A minimum fizetési elvárását kérem írja bele , mert csak ezen önéletrajzokra válaszolunk.
köszönjük